מי אנחנו?


ג'ינט פיתוח – בנייה וקידום אתרי אינטרנט מובילה בתחומה כבר משנת 2006. אנו מתמחים בהקמת אתרי אינטרנט מתקדמים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, עיצוב אתרים עדכני וייחודי, קידום אתרי אינטרנט באופן אורגני, הקמת קמפיינים ממומנים או ייעודיים לקידום , מיתוג וחשיפה ברשתות החברתיות.
 
אנשי עסקים

האתרים שלנו נבנים על ממשק ניהול מתקדם, נוח לשימוש ותפעול. בנוסף משמש כפלטפורמה זמינה ואיכותית להתקדמות במנועי החיפוש ברשת.

הקווים המנחים אותנו כחברה הם מקצועיות ללא פרשות, בחינת שינויי השוק, התקדמות טכנולוגית ושיווקית. בנוסף חשוב לנו מתן שירות, הבנת צורכי הלקוח ולווי צמוד לאורך כל הדרך.

תהליך העבודה מתבצע בשיתוף הלקוח ובהתאם לצרכיו, תוך מתן דגשים מקצועיים והכוונה במטרה להגיע למראה מיטבי לאתר ולהישגים מרשימים בקידומו ברשת. 
 

צועדים איתך ביחד


האתרים הנבנים על ידינו בהתאם לדרישות הלקוח הם אתרי תדמית, חנויות וירטואליות, פורטלים ואינדקסים שונים, כמו כן ניתן לבנות אתרים בשפות שונות בהתאם לקהל היעד. בזכות הידע נרחב בקידום אתרים באופן אורגני, תהליך בניית האתר מתבצע בזיקה ישירה לקידומו ברשת. בדרך זו לאתרים הנבנים על ידנו יש יתרון ראשוני על פני אתרים אחרים ברשת. קידום אתרים ברשת האינטרנט מגדיל את החשיפה של האתר,של פועלו ואת הכנסותיו. 

האתרים לרוב נבנים על ממשק ניהול עדכני, נוח לשימוש ומתחדש אם השינויים הגלובליים. השימוש בממשק הניהול יכול להעשות על ידי הלקוח נקודתית או בדרך קבע. תהליך זה מתבצע בלווי של צוות החברה, תוך מתן יחס אישי,עזרה טכנית ומקצועית. צוות החברה מקצועי ומסור לעבודתו, שילוב של ידע טכנולוגי, ראייה מרחבית של צרכי השוק והלקוח מובילים להצלחה המשותפת.

בעשר שנות פעילותנו בענף הקמנו פרוייטקים רבים ומגוונים. בין לקוחותנו נימנים משרדי ממשלה, אוניברסיטת תל אביב, אתרי עיריות , חברות הייטק, חברות חסר אלקטרוניות רבות וכן עסקים פרטיים ברחבי הארץ ובחו"ל. מוזמנים להתרשם מעבודותנו בתיק העבודות ובפגישה אישית במשרדנו.
 
תהליך העבודה