אחזקת אתרים


יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?
מלאו את הפרטים בטופס
ומיד נחזור!
 
בניית אתרים באינטרנט אנו מנהלים לכם את האתר ואתם מנהלים את העסק ! 

ג'ינט - בניית אתרים מנהלת אתרים רבים וחוסכת זמן וכסף רב בתחזוקה שותפת של חברות ועסקים שונים.
אנו מתמחים בכל סוגי מערכות לניהול תוכן שקיימות שוק האינטרנט, לרבות אתרי מכירות (חנויות וירטואליות ) בזמן אמת ואתרי תדמית פרטים הכתובים בשפות תוכנה.
אנו מציעים לכם את האפשרות לנהל את אתרכם בעזרתנו, דבר זה יאפשר לכם מרחב לעסוק בדרישות השונות של עסקכם. 
תשאירו את העיצוב, השינויים והתוספות למעצבים והמתכנתים שלנו שיעשו עבורכם את כל השינויים און ליין עם רעיונות, חידושים  ומקצועיות. אתרים רבים שיפרו את מכירותיהם בזכותינו ובזכות עבודה נכונה מול מנועי החיפוש והאינדקסים המובילים.
 

עדכונים ואחזקה
אחזקת אתרים וניהול התוכן באתר לא תמיד זה אפשרי בארגון כשצריך לנהל הרבה דברים במקביל, לכן אנו בג'ינט בניית אתרים באינטרנט מציעים להוריד ממכם את המטלה החשובה הזאת ולתת לנו לספק לכם את כל הפתרונות .
בין לקוחותינו הרבים ארגונים וחברות רבות בכל התחומים : אתרי מסחר אלקטרוני (חנויות וירטואליות), אתרי תדמית, אתרי קהילה, ניהול פורמים, חנויות רגילות ועוד...
הניהול כולל : שינוי תוכן בדפי האתר, בניית דפים חדשים לאתר, שינוי מוצרים, הוספת מוצרים ועידכון מחירים (בחנויות וירטואליות), עיצוב באנרים במידת הצורך אפשרות שינוי עיצוב האתר בהתאם לצורך, אחזקת אתר מול אתרי השוואת מחירים, תחזוקה שוטפת בתכנים ועוד .
   
 

ניהול ואחזקת האתר שלכם
מלבד שינויים באתר אנו עוקבים אחרי האתר שלכם כל יום, בדיקת קידום האתר מתבצעת מידי יום ,דירוג האתר מול מנועי החיפוש, בדיקת המוצרים באתרי השוואת מחירים מול מנהלי החברות עצמם שליחת פקסים ואיימליים במידה ויש בעיות במוצרים יעוץ והכוונה לגבי כל צעד בהחלטות המערכת לעתיד האתר, לרבות קידומים בתשלום במנועי החיפוש, הצעות וחידושים על מנת להגיע לתוצעות הרצויות ולהגברת התנועה לאתר. 
כל מנהלי האתרים שאנו מתחזקים מעידים על עליה במכירות שלהם וקבלת תגובות חיוביות מגולשים על השירות הטוב שהאתר נותן והשידרוג בקבלת השירות דרך האתר ובאתרי קהילה ובפורומים.
אחזקת אתרים מתבצעת על פי רצונכם היא יכולה להיות שוטפת ע"י רכישת בנק שעות והיא יכולה להיותחד פעמית לפריטים מסויימים באתר או שינויים בודדים.
כל סריקה שגוגל מעביר את האתר הוא בודק האם נעשה באתר שינויים או שהוא אתר סטאטי ולא משתנה, לפי השינויים הוא מדרג את האתר במקום טוב יותר כי הוא מעריך שהאתר נותן מידע חדש לגולש ובזה הוא מעריך את האתר כאתר טוב יותר משאר האתרים שלא מעדכנים.
אז אם אתרכם לא עבר שום עידכון מהרגע שהוא נבנה או בשלושה חודשים האחרונים הגיע הזמן לעדכן אותו אם אתם מעוניינים לקדם אותו בגוגל בצורה טובה.
אנו הופכים את האתר מעוד אתר ברשת לאתר חשוב ברשת אז אם גם אתם רוצים להתקדם ולהפוך את אתרכם לאתר
טוב יותר אשר מספק לגולש את כל מבקשו בתחום שלכם אז  צרו קשר ונשמח לעזור לכם ...

אחזקת אתרים

 

אחזקת אתרים - ג'ינט בניית אתרים מקדמת אתכם קדימה!