קידום אתרים


יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?
מלאו את הפרטים בטופס
ומיד נחזור!

בעוד בעבר אנשים נלחמו על המקום שלהם בספר הטלפונים ויצרו תשדירים מיוחדים ברדיו, היום המלחמה עברה לפלטפורמה אחרת אל האינטרנט. במידה ואנחנו רוצים למשוך אלינו לקוחות פוטנציאליים, אנחנו צריכים לבצע קידום אתרים יעיל עבור האתר שלנו, וזאת כדי שהוא יגיע למיקום גבוה בעת הקלדת מילת החיפוש הרלוונטית במנועי החיפוש השונים.
                     
אין אתר שיכול להתקיים ללא קידומו ברשת, כל אתר שעולה לאינטרנט חייב בראש ובראשונה להתאים למנועי החיפוש ולהתחיל בקידום מסיבי של האתר על מנת לקבל תוצאות ראשוניות כבר בחודשים הקרובים וזאת משום שמנועי החיפוש סורקים כל הזמן. האתר נמדד בכמה אופנים בינהם, וותק האתר ברשת, מלל האתר וכמות המבקרים בו.

אנו בג'ינט בניית אתרים מתאימים כל אתר למנועי החיפוש כבר בבניה הראשונית שלו שיוכל לקבל נקודות זכות בסריקות של גוגל.
 
קידום אתרים במנועי החיפוש והאינדקסים
פרסום האתר במנועי החיפוש, קידום אתרים

פרסום האתר וקידומו במנועי החיפוש הוא פרט חשוב ביותר, מנועי החיפוש מעריכים את האתר יותר אם מתקיימים בו כמה כללים :
כתיבת קוד בצורה נכונה, שילוב של הקוד בצורה מסודרת ומובנת "לרובוטים" החיפוש במערכת האתר. 
כתיבת דפי האתר בצורה נגישה ( מפת אתר ) על מנת לאפשר "לרובוטים" להגיע לכל הדפים ולסרוק אותם.
כתיבת מילות מפתח ( keyword ) כתיבת מילים הקשורות לתוכן האתר בבסיס הקוד שאותם היה ניתן למצוא.
כתיבת מילים המאפינות את האתר בחלק העליון של הקוד ב - TITLE חשוב ביותר.
החלפת קישורים עם אתרים רלווטים באותו נושא.
כתיבת תוכן באתרים אחרים וקישורם לאתר שלכם.
   
מילות מפתח ( keyword )

המילים שקושרות בין האתר למנועי החיפוש צריכות להיות מדויקות וממוקדות על מנת להשיג את המקסימום מכל מילה ומילה, לדוגמא: אתר שמוכר ריהוט מילות המפתח הינם: חדר שינה, מזנונים, שולחנות, כיסאות עץ, זכוכית, ריהוט לבית/למשרד וכו' חשוב להתרכז גם במילים המקיפות את האתר ולא רק את המוצר עצמו.

קידום אורגני

כדי שאתר ימצא ברשת הוא חייב להיות במנועי החיפוש המוכרים ובאינדקסים המובילים שהם המקום שבוא אנשים מחפשים את מבוקשם ברשת 
אנו מבצעים אופטימיזציה לכל אתר על מנת שיותאם בצורה אופטימלית לסריקה של מנועי החיפוש ובנוסף קידום אתרים (הכנסת האתר למנועי החיפוש ולאינדקסים הטעמת keyword קידום בקישורים ועוד) על מנת להתחיל לקדם אותו בתוך הרשת. קידום אתר מבוסס על הרבה דברים חשובים שמתחילים בבניית האתר. לכן חשוב מאוד לבנות את האתר נכון שיתאים וימצא ע"י מנועי החיפוש.
אנו מתמחים בקידום אתרים, מעל 8 שנים של הצלחות ברשת ומאות לקוחות שנהנים מאתר מתקדם בעל מערכת לניהול תוכן ושירות לאורך כל הדרך גם אחרי סיום העבודה אז אם גם אתם רוצים להתקדם לאתר חדש ברשת האינטרנט במחירים נוחים.

ג'ינט בניית אתרים

אנו בג'ינט בניית אתרים מעניקים שירותי בניית אתרים בפתרון כולל: החל מרישום דומיין (קניית כתובת אתר אינטרנט) בבעלות הלקוח, פתיחת תיבות דואר אלקטרוני, אפיון טכני ואיפיון תוכני של אתר אינטרנט, עיצוב גרפי של אתר אינטרנט, שילוב בסיסי נתונים ויישומי מסחר אלקטרוני, שירותי עריכת תוכן לאתר אינטרנט באמצעות רעיונאי מקצועי, שירותי תרגום אתר אינטרנט לשפות נוספות, עיצוב לוגו, קישור שירותי צלם מוצרים לאתר אינטרנט, ועד התקנתו של אתר אינטרנט חדש בשרת אינטרנט אכסנת אתרים, תחזוקה ועדכון שוטף של אתר אינטרנט, וחשוב לא פחות פרסום, שיווק והפצתו של אתר אינטרנט במדריכי אתרים ומנועי חיפוש בישראל ובעולם .

קידום אתרים - גוגל אדווארד

גוגל אדווארד ( ADWORD ) הינו כלי פרסומי שבו ניתן להגיע לעמוד הראשון בגוגל בצד הממומן (בתשלום ). פתיחת קמפיין מדוייק ונכון בגוגל דורש ידע של איש מקצוע, לא כדי לפתוח את המודעה אלא כדי להכין קמפיין שיופע בצורה נכונה לפי מילות מפתח נכונות לקבלת חשיפה מקסימלית ובעלות מינימלית מצד המפרסם.

אלפי מודעות מוצגות בצד הממומן של גוגל אבל לא כולם משיגות את המטרה ויכול להיות מאוד שגם הסכומים שיוצא למפרסם בכל חודש גבוהים מאוד ממה שצריך היה לצאת עם אדם מקצועי היה מטפל לו בהן.
קידום בגוגל אדווארד עובד בצורה הבאה: בעל המודעה בוחור את הטקסט שיופע ואת מילות המפתח ועל כל לחיצה על המודעה הוא ישלם סכום שהוא קבע ומיקום המודעה יקבע לפי הסכום שהוא שילם, לכן מודעה בסכום נמוך מידיי לא תופיע בעמודים הראשונים ומודעה בסכום גבוה "תרוקן" לו את הכיס מידי חודש ללא הצלחה, אז מה עושים?
ג'ינט בניית אתרים מכינה קמפיין מקצועיים לפי תחקיר מילות מפתח מדוייקות ומפיצה את המודעה באתרים שגוגל מאפשר לה, בדיקות מקיפות לפני קידום המודעה ועריכת קמפיין נכון תיתן אפשרות לקדם את המודעה בעלות נמוכה מהעלות שאדם פרטי ישלם בזכות הכלים הסטטיסטים ואנשי המקצוע.

ג'ינט מזמינה אותך לצור קשר ולהופיע כבר היום בעלות נמוכה בגוגל אדווארד.