בניית אתרים בוורדפרס

עולם האינטרנט:
העולם היום מדבר אינטרנט, העולם חי בתוך האינטרנט, מתרחש וקורה באינטרנט, האינפורמציה כולה על כל תחומיה מועברת באינטרנט כל מסר וכל אמירה מובעים ונאמרים באינטרנט, שיווק ופרסום מתבצע כמעט כולו באינטרנט, פעילות מסחרית, פעילות אומנותית, קניות, חדשות וכמו כן תקשורת בין אישית, הכל מתקיים באינטרנט.
 
להיות בעלים של אתר:
אי לכך כל אדם המעוניין אשר יהיה לו ייצוג כלשהו בעולם, בין אם הוא בעל חברה או עסק והמטרות שלו הן שיווקיות ופרסומיות, בין אם הוא אומן המעוניין להציג את עבודותיו, בין אם הוא גוף למטרות לא רווחיות המעוניין להפיץ את מסריו, אם לאיסוף תרומות, אם לפרסום אירועים – ראוי שיהיה בעליו של אתר אינטרנט.
 
בניית אתרים:
לשם יצירת אתר אינטרנט יש לפנות לתהליך בניית אתרים. בניית אתרים הינה שם הכולל בתוכו מרכיבים ותהליכים שונים אשר העיקריים שבהם הינם בניית האתר בפועל תוך שימוש בתוכנות ושפות קוד שונות וממשקים טכניים, עיצוב אתרים ויצירת שפה גרפית כמו גם תדמיתית לאתר ואחזקת אתרים היא הפעילות השוטפת באתר באופן מתמיד ולאורך זמן.
 
בניית אתרים בוורדפרס:
את כל הכתובים לעיל ניתן לעשות באמצעות הסיוע של בעלי מקצוע, בוני אתרים מעצבים גרפיים וחברות לניהול אתרים. כל אלו כרוכים בהוצאות כלכליות וביחסי תלות של בעל האתר עם המתכנתים השונים.
 
לבנות אתר באופן עצמאי:
וורדפרס הינה מערכת לניהול תוכן אשר החלה את דרכה כמערכת ליצירת בלוגים ומשם הלכה והתפתחה למערכת שלמה של ניהול תוכן ובניית אתרים כמו גם עיצובם באופן עצמאי.
 
יתרונות הוורדפרס:
בניית אתרים בוורדפרס טומנת בחובה יתרונות רבים. כל בעל עסק, חברה, שירות או מוצר המעוניין לבנות אתר יכול לעשות זאת עם קצת מוטיבציה ואורך רוח באופן עצמאי פשוט נגיש וקל באמצעות מערכת בניית אתרים בוורדפרס.
 
ללא עלות כספית:
בניית אתרים בוורדפרס אינה עולה כסף, אלא אם כן אתם מעוניינים לשדרג נתונים מסוימים באתר אך ודאי שאינה מגיעה לסכומים ולעלויות הכרוכים בשכירת שירותיהם של מתכנתים, מעצבי אתרים ומחזיקי אתרים למיניהם וחוסכת לכם הוצאות רבות עכשיןו והן לטווח הארוך.
 
קל פשוט נגיש ונוח לשימוש:
בניית אתרים בוורדפרס הינה עסק קל ופשוט וכמו כן נגיש וזמין למדי לכל החפץ להשתמש בו. לעתים תוכנות אינטרנט מציפות אותנו בפרטים ונתונים ואנחנו מוצאים את עצמינו אבודים בתוך העולם האינטרנטי הסבוך ולא מוצאים את הידיים והרגליים שלנו. אך מערכת בניית אתרים בוורדפרס הינה מערכת נוחה מאד לשימוש, רק צריך להבין את שפת הבסיס של המערכת המסופקת לכל המעוניין במדריכם למתחילים השונים של המערכת ומשם קל מאד ופשוט להמשיך לבד באופן אינטואיטיבי