שדרוג אתרים


יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?
מלאו את הפרטים בטופס
ומיד נחזור!
בניית אתרים ג'ינט מעצבת ומחדשת אתרים ישנים או שנבנו בצורה לא תקינה. כל אתר שנבנה אחרי תקופה מסויימת חייב לעבור שדרוג או שינוי ויזואלי על מנת להתחדש ולעניין את הגולשים.
שדרוג אתרים יכול לבוא לידי ביטוי בעיצוב, הוספת תכנים וקטגוריות, הוספת אפשרויות שלא היו באתר וכו'.
העיניין חשוב מאוד גם למנועי החיפוש וגם לגולשים שמגיעים לקחת אינפורמציה מהאתר.

שדרוג אתר
לא פעם יצא לחזור לאותו אתר שהייתם בו פעם ולקוות לראות דברים נוספים מעבר למה שאתם מכירים?
כל שינוי באתר גורר אחריו את התקדמות האתר הן באיכותו של האתר והן במידע שהוא מציע, מעבר לכך אתרים שנבנו בעבר שונים באופן משמעותי מהאתרים שנבנים היום,
שיטת העבודה השתנתה, שפות תיכנות נוספות נוספו לענף והאפשרויות שהיו מוקבלות אז פחות מקובלות היום, לכן אתר שנבנה בעבר נראה מיושן, הרבה פחות יפה, קישורים שבורים והכי בעייתי: לא נותן את התפוקה שהוא אמור לתת, כלומר לא מספק את כמות הפניות שאתר חדש היה מביא.
לאתר שלא מייצג חברה או עסק זה נראה פחות חשוב אבל בשורה התחתונה אם גולשים לא מגיעים לאתר אז למה הוא קיים בכלל ואם בכל זאת מגיעים עליו יוצאים מיד.
לסיכום חשוב לשנות, לחדש ולהוסיף לאתר אינפורמציה כדי שהיה לאתר סיבת קיום והצלחה.

שדרוג אתר חשוב למנועי החיפוש
מנועי החיפוש סורקים את אתרי הרשת בתדירות שונה בין אתר לאתר והסיבה היא עדכונים ושינויים. אתר שמתעדכן כל יום במידע חדש, מנועי החיפוש יגיעו אליו כל יום כדי לעדכן את המידע, אתר שמתעדכן במידע אחת לחודש בערך אליו יגיעו אחת לחודש ואתר שלא מעדכן את המידע בכלל הוא יסרק אחת לחצי שנה רק כדי לראות אם משהו השתנה בו.
עכשיו אתר שנסרק כל יום יש למנועי החיפוש אינטרס להציג את האינפורמציה שלו בדפים הראשונים משום שהאתר הזה דינמי והמידע שהוא מעביר הוא עדכני. אתר שנסרק פעם בחצי שנה וגם אז שום דבר לא השתנה שם אין למנועי החיפוש סיבה לקדמו, משום שמנועי החיפוש אוהבים להתחדש ולהציג אתרים יפים יותר בעלי תוכן רלוונטי ושימושי.
כל שינוי באתר מוסיף ערך לסריקה ומעלה את איכות האתר גם בעיניי הגולשים וגם מצד מנועי החיפוש. השידרוג חיוני ביותר להצלחת האתר ולקידומו ברשת.

שדרוג אתרים בג'ינט בניית אתרים
אנו בג'ינט חושבים על האתר שלך קדימה ולא רק לטווח הקרוב. לאחר בחינה יסודית של האתר נוכל להמליץ על דרכים שכדאי לשדרוג בהם את אתר.
זה יכול להיות בעיצוב האתר, במערכת הניהול שלו, בתכנים שלו, בקטגוריות או באופן שמנועי החיפוש רואים אותו ברשת, שינויים מביאים לתחייה מחודשת והצלחה.
לא מספיק רק לבנות אתר צריך גם לשדרג אותו מידי פעם כדי לשמור על כוחו ברשת.

 
שדרוג אתרים